RT2010DKE07249RL
MFR.Part #
RT2010DKE07249RL
JLCPCB Part #
C4056928
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS