MF0204FRE52-3R48
MFR.Part #
MF0204FRE52-3R48
JLCPCB Part #
C3439022
Description
-55℃~+155℃ 3.48Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS