RT2010DKE07210RL
MFR.Part #
RT2010DKE07210RL
JLCPCB Part #
C1715840
Description
-55℃~+125℃ 200V 210Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS