RC1206JR-103K9L
MFR.Part #
RC1206JR-103K9L
JLCPCB Part #
C6757717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS