RC0805FR-074R7P
MFR.Part #
RC0805FR-074R7P
JLCPCB Part #
C6752134
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS