RN73R2ETTD2491F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2491F50
JLCPCB Part #
C2602405
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS