RT1210WRD07226KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRD07226KL
JLCPCB Part #
C4023787
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 226kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS