RN73H2ETTD8871B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD8871B25
JLCPCB Part #
C4184938
Package
1210
Description
250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS