RT1210DRD073K3L
MFR.Part #
RT1210DRD073K3L
JLCPCB Part #
C3975705
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS