RE0201BRE0720KL
MFR.Part #
RE0201BRE0720KL
JLCPCB Part #
C4307649
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS