RT1206BRD071K2L
MFR.Part #
RT1206BRD071K2L
JLCPCB Part #
C728672
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS