RE0402BRE0716K9L
MFR.Part #
RE0402BRE0716K9L
JLCPCB Part #
C20164524
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS