RT1210CRD0788K7L
MFR.Part #
RT1210CRD0788K7L
JLCPCB Part #
C1708571
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS