RT1210CRD07118KL
MFR.Part #
RT1210CRD07118KL
JLCPCB Part #
C1708061
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS