YC248-FR-078K2L
MFR.Part #
YC248-FR-078K2L
JLCPCB Part #
C874580
Description
16 62.5mW 8 8.2kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS