RT1210BRD0727K4L
MFR.Part #
RT1210BRD0727K4L
JLCPCB Part #
C4345681
Description
-55℃~+125℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS