RC1210FR-07124RL
MFR.Part #
RC1210FR-07124RL
JLCPCB Part #
C874693
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS