ERJ-P14D6192U
MFR.Part #
ERJ-P14D6192U
JLCPCB Part #
C3935881
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS