RT1210BRD0712R4L
MFR.Part #
RT1210BRD0712R4L
JLCPCB Part #
C1696489
Description
-55℃~+125℃ 12.4Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS