RT1206WRC07510RL
MFR.Part #
RT1206WRC07510RL
JLCPCB Part #
C4236288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS