AHA25AFB-147R
MFR.Part #
AHA25AFB-147R
JLCPCB Part #
C1568159
Description
147Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS