RT0603WRB0731K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRB0731K6L
JLCPCB Part #
C4339888
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS