RT1206WRB0737K4L
MFR.Part #
RT1206WRB0737K4L
JLCPCB Part #
C3987617
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS