RT1206WRB0737R4L
MFR.Part #
RT1206WRB0737R4L
JLCPCB Part #
C4173127
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS