RT1206FRE07383KL
MFR.Part #
RT1206FRE07383KL
JLCPCB Part #
C872733
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS