HHV1WSJT-73-620K
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-620K
JLCPCB Part #
C1393426
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS