RT1206FRD07383KL
MFR.Part #
RT1206FRD07383KL
JLCPCB Part #
C4046402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS