RT1206BRE07383KL
MFR.Part #
RT1206BRE07383KL
JLCPCB Part #
C871273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS