RT1206DRE07105RL
MFR.Part #
RT1206DRE07105RL
JLCPCB Part #
C871994
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS