FMP300FTF73-1K15
MFR.Part #
FMP300FTF73-1K15
JLCPCB Part #
C1392061
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS