RT1206CRD073K09L
MFR.Part #
RT1206CRD073K09L
JLCPCB Part #
C3997618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS