RC1206FR-07120RP
MFR.Part #
RC1206FR-07120RP
JLCPCB Part #
C6757436
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS