RT1206CRD071K58L
MFR.Part #
RT1206CRD071K58L
JLCPCB Part #
C2148789
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS