SG73P2BRTTD1472D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1472D
JLCPCB Part #
C6295138
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS