YC324-FK-0712K7L
MFR.Part #
YC324-FK-0712K7L
JLCPCB Part #
C1736416
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
12.7kΩ 125mW 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS