RT1206CRC0769K8L
MFR.Part #
RT1206CRC0769K8L
JLCPCB Part #
C1698182
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS