RC1206FR-131R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-131R2L
JLCPCB Part #
C7336442
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS