RT1206BRD076K49L
MFR.Part #
RT1206BRD076K49L
JLCPCB Part #
C870863
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS