FAE100JT-73-3R9
MFR.Part #
FAE100JT-73-3R9
JLCPCB Part #
C1390076
Description
-55℃~+200℃ 1W 3.9Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS