RT1206BRB07147RL
MFR.Part #
RT1206BRB07147RL
JLCPCB Part #
C6288468
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS