RT1206BRB07140RL
MFR.Part #
RT1206BRB07140RL
JLCPCB Part #
C5738988
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS