RT0805CRD073K92L
MFR.Part #
RT0805CRD073K92L
JLCPCB Part #
C868373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS