RT0805BRE07910RL
MFR.Part #
RT0805BRE07910RL
JLCPCB Part #
C868241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS