RT0603BRE074R3L
MFR.Part #
RT0603BRE074R3L
JLCPCB Part #
C5738660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS