FMP300FBF73-750R
MFR.Part #
FMP300FBF73-750R
JLCPCB Part #
C1386640
Description
-55℃~+155℃ 3W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS