AA1206FR-073M24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-073M24L
JLCPCB Part #
C2115043
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS