RC1218DK-074K3L
MFR.Part #
RC1218DK-074K3L
JLCPCB Part #
C1705225
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS