RT0603FRE074R32L
MFR.Part #
RT0603FRE074R32L
JLCPCB Part #
C7302820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS