SR2512MK-072R4L
MFR.Part #
SR2512MK-072R4L
JLCPCB Part #
C2137902
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS