RT2512BKE07133RL
MFR.Part #
RT2512BKE07133RL
JLCPCB Part #
C3942961
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS